Неділя, 24.02.2019, 00:35
Клич Нації
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [1463]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 313
http:
Друзі сайту
http://ukrstep.at.ua http://surma.at.ua
Статистика
 Каталог статей
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 1463
Показано матеріалів: 1461-1463
Сторінки: « 1 2 ... 145 146 147

ПРО НАШУ СПІВПРАЦЮ
 
Формуючи наше Товариство (ТВУН), як елітну орденського типу всеукраїнську громадську організацію, мусимо усвідомлювати те, що різних думок у кожного з нас в питанні співпраці з важливих для країни питань бути не може. Насамперед варто іноді перечитувати наш Статут, з якого випливає, що ми ідеологічно націоналістична організація, котра сповідує націократію, тобто пріоритетність українського на українській землі. Принцип націократії найдоступніше, в сучасній інтерпретації, висловлює в своїх розлогих працях Іван Белебеха. Ця тема основним рефреном звучить в кожному випуску нашої газети „Клич нації”.
 
 
Мої статті | Переглядів: 448 | Додав: sokil | Дата: 09.12.2009 | Коментарі (0)

БАРАНИ, СТАДА І ПАСТУХИ
 
Хочемо тобі, шановний читачу, нагадати, як після свого фіаско у виборах у президенти, Сан Санич той, що Мороз, обізвав українських виборців „баранами” за те, що вибрали не його керівником держави. Через дев’ять літ „крилатий” вислів аутсайдера Мороза повторила Юлія Тимошенко до депутатів Верховної ради, нещодавніх колег по коаліції. Звісна річ – чого тільки не скажеш спересердя! Але мудрі люди радять батькам не лаятись при дітях, і – боронь Боже! – не вживати при них вульгаризмів. Вочевидь, голова партії БЮТ в сімейному, партійному, колі так назвала нашоукраїнців, а нерозумне дитя, Писаренко, 19 вересня повторив слова партійної мами, обізвавши стадом колег по коаліції, які голосують так, як їм скажуть. Ніби у „стаді” БЮТ порядки інші!


Мої статті | Переглядів: 577 | Додав: sokil | Дата: 09.12.2009 | Коментарі (0)

НАЦІОНАЛЬНА ЧЕСТЬ УКРАЇНИ
 

Перш за все українська держава має бути національною державою і уже в одному цьому забезпечується гідність і честь країни. Політика такої держави також повинна формуватися як національна, тобто яка захищає національні інтереси українського народу. Державно-політична поведінка влади фіксується не лише в юридичному правовому полі, а й і в морально зобов’язувальних концепціях українства. Мається на увазі обов’язкове дотримання діючих законів, які створені на користь країни, удосконалення і творення нових законів на розвиток держави. Якщо Президент України у спілкуванні з окремими регіонами країни, у переговорах з російською стороною користується російською мовою, то це означає, що для посадової особи ні юридична, ні моральна норми не стали нормами державної поведінки. З одного боку принижується власна мова, з іншого – возвеличується чужинська...

Мої статті | Переглядів: 1309 | Додав: sokil | Дата: 09.12.2009 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 1441-1450 1451-1460 1461-1463
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz