Середа, 21.11.2018, 07:27
Клич Нації
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 313
http:
Друзі сайту
http://ukrstep.at.ua http://surma.at.ua
Статистика
 
Головна » 2011 » Травень » 29 » ЗАДАЧІ ВГО «Товариство відродження української нації» на поточний період
09:12
ЗАДАЧІ ВГО «Товариство відродження української нації» на поточний період

ЗАДАЧІ

ВГО «Товариство відродження української нації» на поточний період

 Методи і засоби діяльності нашої громадської організації визначені Статутом ВГО ТВУН, котрий зареєстрований Мінюстом України. Можливість вільно розвиватися і працювати на користь української нації гарантує нам Закон України прямої дії, Конституція України, а також Положення про громадські організації України.

 ВІДНОВЛЕННЯ

Житомирського Товариства відродження Української нації

  Через десять років після першої установчої конфернеції 1993 року, але без духовної капели "Орея”, без депутатів ВР України, без національної гвардії та інших гостей, скромно в найнятому конференцзалі, в тому ж лютому уже 2003 року, була проведена установча конференція ТВУН, котру незабаром було зареєстровано, як громадську організацію. Вона через півроку стала базовою для утворення всеукраїнської ВГО "ТВУН”. 13 вересня 2003 року в столиці України, Києві, в Духовній академії, що на Софіївській 10, був проведений перший з’їзд ВГО ТВУН. В тому ж місяці наше Товариство, спільно з "Тризубом” та громадською організацією УНА-УНСО і газета "Клич нації”  почалa працювати в виборчому блоці "Рух за націю”. Було оговорено питання, що газета друкує лише те, що відповідає національним інтресам, з правом політичних  редакційних правок. В принципі. працювала газета, як газета блоку, виходячи щотижнево по п’ятсот тисяч примірників у двох виборчих кампаніях, доки у блоці не появився загадковий "патріот України” та команда професійного політтехнолога В. Шевченка. Довелося припинити співпрацю (політтехнолог не любив націоналістів. Окрім того змінилася назва блоку на "Уrраїнську Праву Альтернативу”, виникли деякі підозри, kотрі я висловив у приватній розмові провіднику "Тризуба” Василю Іванишину в присутності командира "Тризуба” Дмитра Яроша. Газета не допрацювала до кінця, бо і "Тризуб” не мав наміру працювати на кота в мішку. Попри те газета "Kлич нації” витримала іспит (її підшивка не лише в нас, але й в НАН України, в бібліотеці імені Вернадського). Окрім того газета згуртувала навколо себе осередки в 20 областях України.

 На базі установчих документів Житомирської організації ТВУН, голова ВГО ТВУН Іван Любас і його заступник, юрист Валерій Новик, підготували Статут, що відповідав вимогам "Положення про громадські організації”. З чергової спроби, уже після свого п’ятого з’їзду, що відбувся 20 грудня 2008 року у Житомирі, після деяких митарств, Мінюст прийняв від нас докумени на реєстрацію ВГО "Товариства відродження української нації”. 27 квітня 2009 року ВГО "ТВУН” була зареєстрована,  як Всеукраїнська громадська організація. За два роки після реєстрації були втрати, були цікаві знахідки. Особливо радувала молодь, котра долучалася до нас. І саме з нею, молоддю, ми найчастіше опікалися, як то сталося з молодими хлопцями, котрі прийшли до нас з партії "Єдність” і які не захотіли порвати з партією, що пeреметнулася до регіоналів. Більше того, Львівський осередок ВГО "ТВУН” підтримав регіонала на посаду міського голови. як альтернативу Садовому, не вивчивши побажань львів’ян і не врахувавши застережень всеукранського голови "ТВУН”. Волею голови Проводу ВГО "ТВУН”, Фіцуляк Мирослав Романович виведений тимчасово з Проводу і ради ВГО "ТВУН”, доки долю Львівського осередку не вирішить Рада або конференція ВГО "ТВУН”. Махновщина річ надто дорого коштувала Україні, щоби їй потурати навіть в дрібних проявах.

СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ І МОЖЛИВІ ТА БАЖАНІ НАШІ ДІЇ

 Насамперед два витяги із Статуту Всеукраїнської громадської організації «Товариство відродження української нації» (ВГО «ТВУН»):

«ВГО «ТВУН» обєднує громадян України, котрі ставлять собі за мету сприяння відродженню української національної духовності, мови, культури, традицій, людської та національної гідності і честі, захисту національно-культурних. Економічних. Соціальних та інших інтересів, а також інтересів членів організації, і діє в межах України» (Преамбула Статуту, стаття 1.1.)

«Для виконання статутних завдань ВГО «ТВУН» може взаємодіяти з державними органами, установами, організаціями, громадськими (неурядовими) організаціями» (Статут, стаття 1.5.)

 Чи можемо ми співпрацювати з олігархічною космополітичною владою в Україні, котра є антинаціональною за продекларованими намірами і конкретними діями? Наразі, хоча були б раді якби вона оговталася,  і стала на захист національних інтересів,  та будувала свою стратегію на українській національній ідеології, узгоджуючи внутрішню і зовнішню політику саме з національних інтересів. Наразі,  влада захищає інтереси власного і міжнародного космополітичного олігархату.

З партіями та організаціями що підтримують у всьому ці злочинні дії антинаціонального президента держави з умовною назвою «суверенна Україна» ми теж не можемо співпрацювати, бо тоді ми теж станемо негідниками, за висловом Дмитра Донцова. Не маючи юридичної підстави подавати проекти законів до ВР України, варто вишуковувати серед діючих депутатів парламенту тих, хто ще остаточно не втратив відчуття синівського обов‘язку перед змордованим негараздами, обкраденим українським народом. Водночас в областях,  де діють відносно проукраїнські місцеві ради варто співпрацювати над досі не вирішеною реформою місцевого самоврядування з урахуванням кращих українських самоврядних методів і врахуванням успішно діючих в передових країнах Європи , таких, як Німеччина, Швеція, Данія, Голландія, а також Ізраїль та Японія, котрі мають добре розвинений середній клас на селі (65% від загальної кількості селян) і який консолідує націю. Але тут потрібна державна підтримка, конкретні європейські реформи, а не нав’язування українству дико-капіталістичний латифундалістський устрій – різке розмежування на латифундистів і сільський безправний люмпен-пролетаріат.

 В переддень сталінської колективізації, наприкінці 20-х років, в Україні успішно працювали українські сільськогосподарські колективи зі своїми кредитними спілками і закритим циклом від вирощування до випуску готової продукції і її реалізації  та пайового розподілу прибутку. Зрештою. такі кооперативи запровадив був Броз Тіто в Югославії, за що його люто ненавидів Сталін. Але тут безмежні можливості попрацювати нашим місцевим осередкам. Особливо на Заході України, де ті самоврядні громади існували ще до приходу «визволителів» та елементи взаємодопомоги в в важкій хліборобській праці. Заяви Віктора  Януковича і його наміри спродувати землю іноземцям є наміром витіснити українство з прадідівської землі і віддати її міжнародним злочинцям як з України, так і з Московщини та Ізраїлю. Це теж тема для пікетувань знизу і тиску  на місцеві ради, щоби вони приймали рішення проти пограбування українських земель. Адміністративний поділ не за етнічними підгрупами (Бойківщина, Гуцулія, Полісся, Поділля і т.д), а під обкоми компартії, привело до такого абсурду, що  по-перше появилися карликові області з чисельним проїдальним бюрократичним держапаратом, а також порізано етнічні підгрупи «по-жиовому», як любив казати Горбачов. Так, наприклад, етнічно чиста Дрогобиччина, що  була розідрана між Львівською та Станіславською областями ментально відмінна від «теж націоналістичної» (вислів професора Василя Іванишина про львівян) Львівщини, що ще з часів Австро-Угорщини на 95% була нашпигована неукраїнцями, або пристосуванцями «власного розливу»...

 Провокативний Закон Януковича про червону ганчірку. Саме Януковича, бо вся повнота влади Вважається в нього, хоча насправді в руках міжнародного криміналітету і власних скоробагатьків. Тут батько донецьких узурпаторів влади в Україні виступає мов тереадор на арені цирку, виставляючи  червоний прапор неіснуючої кривавої імперії, як відволікаючий елемент. Від чого ж він намагається відволікти увагу і чию? Насамперед простого люду, що розчарований і розлючений бездарним керівництвом виконавчої влади та мафіозної так званої Верховної Ради, де засіли комуно-капіталістичні кнопкодави, що давно уже потребують психіатричного обстеження. А тим часом приймається Закон про списання боргів українським обленерго на 24 мільярди доларів, контрольний пакет яких знаходиться в російських депутатів Думи, російських мільярдерів, а також нашого космополітичного криміналітету (журналістське дослідження телеканалу ТВІ, 22травня, підсумкові тижневі новини). І поки псевдопатріоти будуть рвати на собі "тільняшки”, вигукуючи "Смерть москалям!” (і на догоду тим же москалям), українські обленерго за безцінь остаточно викуплять ті ж українські та російські олігархи: "...І мнясо (вола,ред) розділять на рівні часті, лисичці ратиці віддадуть...” майже за Глібовим, де в ролі попелястого вола виступає Україна, котру роздирає хижа зграя "українських” вовків та ненажерна зграя чужих шакалів. Лисичці, Януковичу, мабуть теж щось перепаде. От тема для роз’яснювальної роботи серед населення для наших обласних осередків, як то чинять наші симпатики, вчителі на Буковині Чернівецької області. Вони не заявлють мені – "Я не журналіст і не аналітик”. А хоча б читати вмієш, роздрукувати думку голови ВГО "ТВУН”, людям і донести її до людей можеш? Чи  на це писарчуки та омельченки грошей не дадуть. Краще оплакувати наші кривди, що були в минулому. Але людей цікавить сьогодення, як вижити, що робити і як, щоби не митаритися по закордонах, як вивчити і прогодувати діток. Але на це доведеться тратити і час, і кошти і "ніякого тобі заробітку” – це позиція "теж націоналістів”.

 А тим часом варто пояснювати людям, що ВО "Свобода” та її молодіжний придаток "Патріот України” є не націоналістичними структурами, а націонал-соціалістичними. Молодь навіть не приховує свого проросійської, імперської ідеології, пропагуючи в своїх програмних документах побудову "Спільної світової імперії трьох братніх слов’янських народів”. В Росії вони відверто вбивають всіх чорних, в Україні вони ще трохи стриманіші. Але окрім дурних викриків "смерть москалям!” та маршів по вулицях  ВО "Свобода” ні разу не пікетувала ні ВР,  ні Банкову з серйозних питань, тих же соціальних та інших. Бо хіба в Одесу потрібно пертися , щоби захистити землю і не допустити її продажу іноземцям? Здавалося б, пікетуйте ВР, пікетуйте адміністрацію президента в Києві. Чи такого Кремль та Банкова не радить робити?.. Не та музика замовлялася.  А щодо "смерть москалям”.  Ми, націоналісти, з пошаною ставимося до москалів, котрі розбудовують власну державу в межaх власних кордонів, як шануємо єврейський працьовитий люд, що працює в Ізраїлі, але ненавидимо їхніх кримінальників, які паразитують мов блощиці на шиї українського народу.

 Релігійне питання. Планетою Земля крокує 21 століття. Доктор філософії Іван Франко у 1903 році писав, що в сиву давнину наші пращури, не маючи змоги пояснити собі те чи інше явище природи, придумували собі богів. З часом, щоби виправдати свої негідні вчинки казали, що така була воля божа. Маючи таке ж релігійне переконання,  як у Великого Каменяра, автор цих рядків шанує релігійні переконання справжніх віруючих будист він, мусульманин чи християнин, якщо ці віруючі працюють в межах Закону України "Про свободу совісті” і працюють на розвиток української національної держави. До рідновірів та язичників ставлюся, як до людей захопленням котрих є вивчення наших древніх вірувань. Тим паче, що багатоетнічна українська національна культура була такою ж строкатою в релігійному питанні, що іноді спричинялося до кривавих воєн. Але це уже історія, це фольклор. Особливо варто зауважити про плідну працю в цій царині Галини Лозко, яка  на професійній основі, зі знанням справи, з шанобливим ставленням до інших народів, націй і їх вірувань, дає цікавий науковий матеріал, як для молоді, так і для тих, хто з різних причин цього не знав. Наша минувшина, наша історія, наш фольклор були такими як були. Бо навіть розуміння бога залежить від менталітету народу, і бога він бачить таким, як шанований ним рідний дідусь. Спостереження за селенкіанцями, oсобливо після того, як вірувати стало модно, на фоні першої половини 90-х років, коли діаспора перла в Україну кошти, відеотехніку та інше, перші рунтати конкурували між собою за право теж щось ділити, літали до Америки,  тощо. Але в той час, як язичники, займаючись своїми гаївками, своїм фольклором, нікого не шельмували, селенкіанці в унісон з московитськими рідновірами стали за комсомольською звичкою поливати брудом християнські конфесії, звинуваючуючи в всіх бідах жидів. Хоча жиди завше були, є і будуть на боці сильного, вони є каталізатором гноблення українців. Не важливо хто це був: румуни, поляки, москалі чи угорці. Інша річ, що прислуговуючи нашим кривдникам, жиди однаково зневажають і нас, і нашого кривдника, бо для них нажива понад усе. Кінофільм "Нож в спіну Россії”, подарований мені одним із рунтат селенкіанців мене обурив і здивував. Це чистої води шизофренічна нацистська маячна одного із московських шовіністів. Спілкуючись з рідновірами понад 20 років зробив висновок: більшість рунтатів є дилетантами, котрі нічого окрім "Магавіри” не читали, на серйозні кроки вони не підуть, бо є боягузливими від природи, вчорашніми атеїстами, комсомольським активом, і безкорисливо, більшість із них пальцем не поворухне. Окрім того, при сучасному засиллі Московського патріархату і активному потуранні йому Януковичем,  цій духовній агресії, протистояти цьому московитському  релігійному засиллію можуть і повинні традиційні українські патріархати – Київський православний і УГКЦ. Особисто не сприймаю нісенітниць ні з так званого "Святого письма” про "первородний гріх”, тобто статеве розмноження роду людського, але і шароварної релігії Силенка теж, яку він скопіював у знавця нашої древньої релігії професора Шаяна, що тридцять літ дійсно вивчав релігії світу.

 Вважаю що, якщо серед українців є щиро віруючі, і потребою душі  вірування в щось чи в когось, то хай собі вірує, але релігія не є темою для нас дилетантів у цій царині. Бо як в сиву давнину вохви, так сьогодні християнські священики чи мули, окрім релігії нічим не займаються. Хобі, позаурочне захоплення – це дилетантизм,  і лише шкодить. Ти рунтато?  То  кидай роботу і йди жертовно служи цій справі, одночасно читай фіософські твори, а не лише згадку про вареники. Зрештою, наразі ніхто ще не перевершив критику християнства філософом Ніцше. Ми ж, якщо ми націоналісти, повинні допомагати українській нації, бо більшість із нас отримали освіту, бо якась колгоспниця чи колгоспник не отримували за рабську працю ні копійки, а ми інженери, військові офіцери, особливо останні, маючи пенсію по 5000 гривен, у вільний час граємося в душпастирів, де ми абсолютні дилетанти і невігласи. Яка користь від вашого рідновірства. І  чи покращить це долю нації,  і чи зупинить ахметових, коломойських, бабакових, путіних, григоровичів?

Зараз кишенькові націонал-демократичні партійки, особливо їхні низи кинуться до "Свободи” (вони уже там), бо дуже хочеться в депутати, вони там уже чимало побували, уже дещо накрали, особливо земельки. Вони не дурні! – вони знають ціну  цій партії, але ж влада її пропустить до всіх рад, то варто використати шанс... І це те ж потрібно людям пояснювати. Так, переважна більшість українців нині не хоче працювати на землі. Не хоче, бо немає національної аграрної програми, між іншим і спонукаючих умов, коли окремі лінивці будуть вимушені пригадати чиїх батьків вони діти,  і вимушено стануть хліборобами, щоби почати майже з нуля відродження хліборобської нації.

  І всоте нагадаю, що згідно Статуту ВГО "Товариство відродження української нації”,  що  є одним із чисельних просвітницьких громадських організацій, яка була б зовсім непотрібною, якби "Просвіта” Мовчана не обслуговувала космополітичний безідеологічний БЮТівський криміналітет, а тепер ще й в особі харківського голови "Просвіти” професора Кіндратенка служить ФСБ, куріруючи "Патріот України”, що діє на кошти, вочевидь, і в інтересах Москви. Принаймні, мені особисто пропонувалася фінансова підтримка за друк шовіністичної проросійської маячні, в Харкові в присутності нашого колеги Денисенка та деяких рухівських активістів в 2008 році. Але, вивчивши статутні і програмні матеріали, редактор "Клича нації”, відмовився від продовження співпраці з Анатолієм Кіндратенком. Це ганебне падіння колись шанованої мною людини.

 ВГО "ТВУН” не має коштів, не маємо за що випускати друкований варіант газети, але маємо вебсайт, який непогано веде Анатолій Авдєєв. На жаль, при наявності п’яти редакторів власних газет, цілої дюжини високопрофесійних журналістів, майже ніхто безоплатно не надішле статті на сайт Товариства. Висновок робіть самі.

 Зрештою, вважайте, що ви прочитали (якщо не полінуєтеся) мій виступ на конфернеції, на яку я вас запрошу, коли матиму деякий перепочинок у своєму лікувані. Зрештою, можете час зібрання пропонувати самі який вам зручний, або виберу його я сам. Скільки приїде – стільки будемо вважати маємо осередків, але осередки мають працювати для України і працювати консолідовано. Поки ще є така нагода...

24 травня 2011 року. Житомир

Голова ВГО "Товариство відродження української нації” Іван Любас

Переглядів: 1204 | Додав: sokil | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz