Неділя, 20.01.2019, 03:58
Клич Нації
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 313
http:
Друзі сайту
http://ukrstep.at.ua http://surma.at.ua
Статистика
 
Головна » 2010 » Липень » 20 » ПРОГРАМА ВГО «Товариство відродження української нації» (ТВУН)
13:11
ПРОГРАМА ВГО «Товариство відродження української нації» (ТВУН)

ПРОГРАМА

ВГО «Товариство відродження української нації» (ТВУН)


 

Мета утворення ВГО «ТВУН». Товариство відродження української нації (далі ТВУН) утворюється як добровільна громадська організація, що об’єднує свідомих українців, котрі ставлять собі за мету відродження кращих традицій українсьбкої нації, мови , культури, звичаїв, людської та національної гідності. Товариство ставить собі за мету сприяти розвитку національного самоусвідомлення, відродження шанобливого ставлення до жінки-матері та людей похилого віку, національного патріотизму та добросусідства. ТВУН особливу увагу приділяє духовному вихованню молоді шкільного та студентського віку.

В державобудуванні. – ВГО «ТВУН» вважає, що пріоритетне право має мати автохтонна нація – український народ. Україна, як одна з єропейських країн, повинна мати націократичний устрій, де народ автохтон займає ключові керівні пости на всіх щаблдях представницьких органів влади.

Духовність. ВГО «ТВУН» з розумінням ставиться до такого важливого питання, як відродження духовності нації. А це, насамперед, правдиве вивчення історії нашого народу та державоутворень на теренах України за багатотисячолітній період. Важливу роль має те, в чиїх руках знаходяться засоби масової інформації та що вони пропагують. Тому ми намагаємося виступати проти проявів пропаганди насилля, розпусти, алклголізму та наркомані. Пропагуємо здоровий спосіб життя, особливо серед юнацтва.

Релігія. ВГО «ТВУН» свідоме того, що без релігії духовність нації, практично, неможливо відродити. А тому ми підтримуємо намагання утворення на теренах України Єдиної Помісної Православної Церкви з центром у Києві, а також ініціативу активістів відродити прадідівську Рідну Українську Віру, – національне розуміння Бога. Водночас, ВГО «ТВУН» вважає недопустимим міжрелігійну ворожнечу, або насильницьке впровадження того чи іншого віросповідування. ВГО «ТВУН» в цьому делікатному питанні буде дотримуватися виключно Закону України «Про свободу совісті».

Соціальний захист. ВГО «ТВУН» вважає, що вести мову в державі, в якій не прийнята національна ідеологія державотворення, в державі, в якій планомірно знищуються залишки колись потужної промисловості та знищений аграрний сектор, є крайній прояв лицемірства.

При 16% пенсіонерів від усього населення країни, без покращення економічних показників, зменшення безробіття, збільшення бюджетних надходжень, вести мову про соціальний захист є аморально. Без національної ідеології і без національних пріоритетів неможливо підняти економіку. Окрім того, в Україні достатньо високий відсоток пенсіонерів, котрі мали б отримувати пенсії з бюджету Росії, як правонаступниці СРСР, що вела загарбницькі війни поза межами України. Працівники каральних органів КГБ та НКВД взагалі не повинні отримувати пенсій, а мають бути засуджені, як злочинці.

Молодіжне питання. Одним із головних завдань у вихованні молоді, ВГО «ТВУН» вважає, повинно бути гарантоване державою безкоштовне навчання у всіх освітніх закладах. У всіх школах і ВУЗах поруч із загально-освітними дисциплінами та спеціально-фаховими чільне місце має посідати ідеалістично-патріотичне виховання дітей та юнацтва. ВГО «ТВУН» вважає, що практика коли в незалежній Україні спортивні тренери послуговуються, підчас тренировок, недержавною мовою є загрозою для нації, – така практика, є одним із проявів породження бездуховних спортивних роботів і, як один із засобів яничарства талановитої української молоді.

ВГО «ТВУН» пропагує політику сприяння працевлаштування молодих спеціалістів, необхідна розробка проектів утворення робочих місць для працездатного населення. Особливу увагу належить приділити вихованню у молодих спеціалістів, випускників ВУЗів, духовно розвинутих патріотів нації. Необхідно добиватися справжньої, а не віртуальної підтримки молодих родин, використовуючи всі конституційні засоби впливу, залучаючи до цього безпосередньо молодь.

Аграрний сектор. ВГО «ТВУН намагається сприяти відродженню гордого духу хлібороба, повноправного господаря на українській Богом даній землі. ВГО «ТВУН» пропонує наш древній український метод землеволодіння, коли кожна родина на селі володіє таким наділом землі, котрий вона здатна обробити силами родини, виходячи з того, що для стабільності в державі, в ній має переважати середній крас не менше, ніж 60% від загальної чисельності населення, і то насамперед сільського. Село завжди було криницею духовності нації, а тому – відродимо село – відродимо націю.

Міжнаціональні стосунки. ВГО «ТВУН» виступає за добрі стосунки з усіма сусідами, виходячи з інтересів української держави і нації. Всередині країни вважаємо, що кожна національна меншина, котра є лояльною щодо нації-автохтона, повинна мати рівні з українцями громадянські права. Представникам національних меншин, котрим з якихось причин не подобається жити в українській національній державі, потрібно допомогти виїхати до своїх національних держав-утворень. ВГО «ТВУН» за надійний захист національних кордонів як на заході, так і на північному Сході.

Стосунки з іншими громадськими організаціями та партіями. ВГО «ТВУН» за співпрацю з усіма націонал-патріотичними організаціями, що ставлять собі за мету побудову самодостаньої Соборної незалежної націократичної української держави. Партії, керовані з-поза меж України, повинні бути заборонені в державі, як такі, що є ворожими щодо української національної держави.

ВГО «ТВУН» вважає, що на цю пору, в роки так званої незалежності, українська мова катастрофічно загрожена самою державною владою, котра порушуючи 10-у статтю Конституції України, в своїх офіційних розмовах користується імперською мовою поневолювача України. Плануючи свою просвітницьку діяльність та конкретні програми діяльності ВГО «ТВУН», ми виходимо з положень «Ключових принципів Товариства відродження Української нації», сповідуючи український національний патріотизм (націоналізм) та пошану до культури інших народів.

 Прийнято на установчій конференції ТВУН у Житомирі, у лютому 2003 року, як Програма Житомирської громадської організації Товариство відродження української нації.

Переглядів: 1059 | Додав: sokil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz