Неділя, 20.01.2019, 03:52
Клич Нації
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Меню сайту
Пошук
Календар
«  Грудень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 313
http:
Друзі сайту
http://ukrstep.at.ua http://surma.at.ua
Статистика
 
Головна » 2009 » Грудень » 9 » Товариство Відродження Української Нації
18:43
Товариство Відродження Української Нації

Соціально-політична газета "Клич нації"

ТОВАРИСТВО ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Кожен із членів нашого Товариства є неповторною особистістю, яка займається своєю конкретною справою. Та роблячи свою справу, кожен із нас часто потребує моральної чи матеріальної підтримки, дружньої участі і неупередженої оцінки близьких по духу людей. Товариство повинно мати таку можливість і воно повинно її дати кожному своєму члену.

Окрім того, як перспективно, так і щоденно, в нашому житті виникає велика кількість проблем, вирішення яких можливе тільки на основі об’єднання зусиль близьких по духу людей. Сьогодні однією з таких проблем є проблема самоорганізації нашого народу. Тільки на основі самоорганізації можлива побудова нашим народом власного щасливого життя. Ця проблема є актуальною для всіх рівнів суспільної організації життя. Вона актуальна для держави, окремого регіону, міста, села трудового колективу, сім’ї. Та самоорганізація народу вимагає свідомої єдності людських дій, а це неможливе без використання природного Божественного механізму людського прогресу, яким є національна свідомість. Без процесу відродження і подальшого формування Української нації не бути нашому народу заможним і щасливим, бо не існує іншого природного Божественного механізму. Який можна було б використати для цього. Товариство має всіляко сприяти процесу відродження і подальшого формування української нації. Таким чином ми об’єднуємо свої зусилля заради двох цілей: перша – допомога кожному члену Товариства реалізувати свою головну, конкретну справу, якою він займається. Якщо нас, скажімо, буде 100 осіб і ми допоможемо кожному із них вирішити хоч би одну його справу, то ми разом вирішимо 100 справ.

Друга – спільними зусиллями домагатися вирішення проблем, які є близькими всім нам і вирішення яких можливе тільки на основі об’єднання наших зусиль. Найважливішою проблемою із цього ряду є проблема відродження і подальшого української нації. Виходячи із сказаного було запропоновано назву Товариства – „Товариство Відродження Української Нації”.

КЛЮЧОВІ ПРИНЦИПИ ЄДНАННЯ В ТОВАРИСТВО

Українська держава переживає сьогодні один із переломних моментів свого існування. Ніколи в новітній історії людства шанс українського народу на побудову власного щасливого життя для нинішніх і майбутніх поколінь громадян України не був таким великим. Та ніколи не була і такою великою зовнішня гра за вплив на майбутнє України на фоні нездатності нинішньої влади будувати Українську державу заради щастя її народу. Суть переломного моменту саме в тому, що розвиток подій може піти як в ту, так і в іншу сторону: або наш народ знайде в собі сили самоорганізуватися і достойно будувати власне життя, або він буде керованим в чужих інтересах і не зможе жити заможно і щасливо. Все це накладає на кожного з нас велику відповідальність за власну долю, майбутнє наших дітей і внуків, долю всього українського народу, вимагає об’єднання зусиль і спільних дій для людей, які хочуть бачити Україну сучасною, правовою, економічно сильною державою, а наш народ заможним, щасливим, духовно багатим.

Самоорганізація кращої, найбільш свідомої частини українського суспільства дозволить крок за кроком самоорганізовуватися для побудови власного щасливого життя і всьому нашому народу. Та дієвість подібної самоорганізації, сила об’єднаних зусиль кращих синів і дочок України, реальний вплив такого об’єднання залежатимуть від принципів, на яких воно відбувається. Ці принципи повинні бути чесними, зрозумілими в той же час, вони мають відображати найважливішу, найглибиннішу суть кожної людини і бути близькими їй. Аналіз історичного досліду, розвитку природної і духовної суті людини, показав, що конкретні дії людини залежать від її духовної волі, внутрішньої сили, гармонії душі і вчинків. Та ці найважливіші людські якості стають суттю і джерелом позитивних дій людини тільки внаслідок усвідомлення і сприйняття нею як частини самої себе трьох глибинних людських проявів, що лежать в основі людського буття. Це особистий, сімейно-родинний та національний прояви. Саме вони наповнюють змістом людське життя. Саме завдяки їм людина піднімається на вершину духу, саме на них грунтується суть людського життя.

ОСОБИСТИЙ ПРОЯВ

Людина усвідомлює себе і стверджується як особистість, як цілісне продовження Бога і Природи. Така людина вірить у найвищі духовні цінності і бореться за них. Прагнення до любові і самовдосконалення є джерелом її духовності, свідомого слідування національним традиціям, відкриває її духовний зір, народжує мудрість, пробуджує совість, можливість відрізняти добро від зла. Вона володіє внутрішньою духовною волею, яка дає їй свободу віри, поглядів і впевненості в них, дає внутрішню владу над своєю душею і тілом, дозволяє узгоджувати свої інтереси з інтересами інших людей. Людина – завжди особистість, вона завжди індивідуум. Кожен із нас із власним болем був народжений на світ матір’ю і кожен із нас у свій час стане одиноко перед судом Божим і тому кожен із нас мусить бути достойним своєї людської суті.

СІМЕЙНО-РОДИННИЙ ПРОЯВ

Сім’я є найпершим, природним і, в той же час, священним союзом, в який вступає людина. Сім’я є первинним лоном людської культури, живим символом людського духу, природною школою національної моралі. Сім’я покликана сприймати, підтримувати і передавати із покоління в покоління дух батьків і прабатьків, родинні, духовно-релігійні і національні традиції свого народу. В сім’ї людина усвідомлює, що її людське „я” є не тільки її власним „я”. Воно є продовженням її батьків, дідів, прадідів, що живуть і жили десятки, сотні, тисячі років тому, несли в собі знання, віру, любов, надію, свої неповторні риси і передали все це нащадкам. І ми живемо тільки тому, що сотні років тому наші прадіди залишилися живими, коли їхні товариші загинули і діти їхні не народилися.

Наукою доведено, що свідомо наш мозок працює не більше ніж на п’ять відсотків. 95% свого потенціалу – це той величезний пласт інформації, який він несе з глибини віків, доповнюючи її за короткий час кожного людського життя і передаючи із покоління в покоління. Тому наше „я” є не тільки власне „я”, бо в глибинах самого себе кожен несе все, що передав йому кожен із його прабатьків за більш ніж тридцять тисяч років існування людства. Все це дає нам внутрішню волю, надію, духовні сили, духовну опору, розуміння того, хто ми є, наскільки глибоким є наше людське коріння, і якою великою є наша особиста відповідальність перед своїми близькими: мертвими, живими і ще не народженими.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЯВ

Життя людей на землі підпорядковане просторово-територіальній необхідності. Людство розселене по землі. Воно ніколи не зможе ліквідувати просторову належність, не зможе і не захоче керуватися із одного земного центру. Нашому народу Богом визначено жити на землях України. Тут багато століть жили і живуть наші батьки, діди, прадіди. Їх душі і тіла формувалися в єдності із цією землею, під впливом її природи, кольорів, звуків, пахощів, магнітних імпульсів. Природно творилася своя Мова, Віра, Культура, Мораль, Характер, Звичаї, Смаки, Душевний стан, Риси людей, їх фізичні і духовні Особливості,, все те, що природно об’єднує нас.

Необхідність осідлого життя, взаємної праці і захисту, сила інстинкту самозбереження, спільний територіальний простір навчили наших предків солідаризуватися із своїми ближніми, об’єднуватися в племінні та інші владні союзи. Єдність клімату, умов життя, праці, одягу, єдність віри, інтересів, звичаїв, шлюбні та родинні зв’язки підтримують ці союзи і завершують їх побутове і правове єднання в Українську державу. Складається культура та етнічна єдність людей – Український народ.

Під тиском жорстоких обставин осередок українського етногенезу переноситься то в південну, то в північну, то в західну, то в східну частини українських земель. Та незважаючи на нищівні удари, спроби тотального винищення та асиміляції, яких зазнали український народ, його культура та ідеологія, територія розселення та етнічний склад Української Нації залишилися практично незмінними. Сьогодні ми несемо в собі дух і сутність батьків і прабатьків, що жили і живуть на Поліссі, Надніпрянщині, Слобожанщині, Поділлі, Галичині, Запоріжжі, Таврії, Донецькому краї, Буковині і Закарпатті та інших українських землях. Це об’єднує нас в одну єдність – Українську націю, матір’ю якої є Україна.

У кожного із нас одна мати і одна Україна. Крім України немає у нашого народу землі, яку він міг би назвати землею своїх батьків – Батьківщиною. Ми любимо свою Батьківщину,, ми її – патріоти. Ми розуміємо любов до своєї Батьківщини і викликаний нею патріотизм як творчий акт духовного самовизначення, вірний перед лицем Божим і тому благодатний. Ми знаємо, що людину не можна примусити любити ту чи іншу землю як свою Батьківщину. Питання про Батьківщину вирішується як духовне, внутрішнє питання кожної людини шляхом самовизначення і добровільного вибору. І тому ознаки раси чи крові лише закладають можливість такого визначення, не вирішуючи питання про Батьківщину. Питання про Батьківщину вирішується тоді, коли людина, незалежно від раси і крові, зіллється душею і своїми вчинками з життям і духом українського народу, вносячи свій вклад у відродження Української нації.

Ми прагнемо об’єднання зусиль людей, котрі глибоко і цілісно усвідомлюють суть і сприймають як частину себе всі три глибинні людські прояви, що лежать в основі нашого буття. Ми впевнені у високих особистих якостях таких людей, їх здатності чесно і порядно діяти заради досягнення особистого щастя свого народу, своєї Батьківщини. Такі люди мають бути мудрими, мужніми, шляхетними( порядними) і компетентними, як учив нас основоположник українського націоналізму Дмитро Донцов. Бо не за словом оцінюємо людину, а за вчинками її.

Саме таких людей і саме на таких принципах об’єднуємо в наше Товариство – „Товариство Відродження Української Нації”.Переглядів: 1257 | Додав: sokil | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz